Series
Ratings
67
BonesRated ★ 3.5- The PeakRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Chihayafuru 2Rated ★ 4.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 4.5- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 4.5
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
GosickRated ★ 3.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 4.0