Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0