Titles you rated
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.0