Titles you rated
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
Waking LifeRated ★ 5.0
Mind GameRated ★ 5.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 1.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 2.5
GlassesRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0