Movies
Ratings
446
One Cut of the DeadRated ★ 3.5- Oink OinkRated ★ 2.0
- Take OffRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
Sausage PartyRated ★ 1.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Afternoon ClassRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5