Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 2.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.0
히나마츠리Rated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 1.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5- Soul EaterRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5