Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
Gloomy SundayRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0