Series
Ratings
35
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0