Titles you rated
Mr. GoRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5