Titles you rated
CureRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
BelfastRated ★ 2.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rosemary's BabyRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.5