Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
RopeRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 1.5
UpRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0