Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0