Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
LastRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0