Movies
Ratings
20
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.5