Movies
Ratings
17
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 1.5
ChefRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 1.5
Steal My HeartRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
SpyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 1.0
Hide and SeekRated ★ 4.0