Titles you rated
Twenty AgainRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Glorious DayRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 2.5
A New LeafRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.5