Titles you rated
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0