Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0