Series
Ratings
94
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5