Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Judge DreddRated ★ 3.0