Series
Ratings
23
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0