Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Palace of DreamsRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5