Titles you rated
If OnlyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0