Series
Ratings
40
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
PastaRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0