Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
My WayRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0