Titles you rated
- DamoRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0