Movies
Ratings
62
Inside MenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 0.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0