Movies
Ratings
16
Henri HenriRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5