Titles you rated
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0