Titles you rated
JokerRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0