Series
Ratings
57
Game of ThronesRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 2.5
- 원피스 2기Rated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0