Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 3.5
MisbehaviorRated ★ 2.5
Green ChairRated ★ 2.0
RoomRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
JulietaRated ★ 3.5
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 3.0
Irrational ManRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
GreenbergRated ★ 3.0
Young AdultRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 5.0