Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5