Movies
Ratings
146
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5