Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
Mothers' InstinctRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 5.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 2.0
RevivreRated ★ 3.0
Love in the AfternoonRated ★ 3.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0