Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
- BodyguardRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 3.5