Titles you rated
John WickRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Seven PoundsRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 1.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.5