Movies
Ratings
15
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5