Titles you rated
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The IncidentRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
HOMME FATALERated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5