Titles you rated
Mr. QueenRated ★ 2.5
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 1.0
The Last Kingdom Season 5Rated ★ 4.0
Thermae Romae NovaeRated ★ 1.5
Kitty Love: An Homage to CatsRated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Barbarians Season 2Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 0.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0