Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
The PactRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 3.0