Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Yellowstone Season 3Rated ★ 4.5
Yellowstone Season 2Rated ★ 4.5
Yellowstone Season 1Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 2.0
ConnectRated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5