Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 1.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
The Fugitive of JoseonRated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5