Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5- MacGyverRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0