Titles you rated
FrozenRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0