Series
Ratings
39
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
RevisionsRated ★ 4.0
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 4.0- Arcana FamigliaRated ★ 2.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
Knights of SidoniaRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0