Titles you rated
The AccountantRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 4.5
Outlaw KingRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
American MadeRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5