Movies
Ratings
653
Sweet & SourRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 4.5
Love and MonstersRated ★ 2.5
Park Na-rae: Glamour WarningRated ★ 3.0
The PromRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
The Night of the UndeadRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0