Titles you rated
Never Have I EverRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5