Movies
Ratings
317
Hidden FiguresRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Holy PunchRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 1.5
Road to BostonRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 1.0
Dead ManRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 2.0